Geciktirici Sprey Kullanırken Nelere Dikkat Edilir?

Geciktirici sprey kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken etkenlerin göz ardı edilmesi, bu ürünlerden istenilen verimin alınmamasına sebep olabilir. Cinsel sağlık amacıyla üretilen ve tıbbi ürünler olan geciktirici spreylerin, prospektüslerine ve kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılmaları gerekir. Dolayısıyla hangi amaçla olursa olsun geciktirici sprey tercihinizi kendinize en uygun üründen yana yapmamız gerektiği önerilmektedir.

 

Geciktirici Sprey Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Etkenler

Geciktirici sprey genellikle erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin sıklıkla başvurdukları bir yöntemdir. Geciktirici ürünler sprey, jel veya hap formunda satılabilecek olan ürünlerdir. Ancak bu ürünler arasında en popüler olanı geciktirici spreylerdir. Sprey formda üretiliyor olması kullanım kolaylığı sağlarken, bu ürünün nasıl kullanılması gerektiği hakkında prospektüsü incelemek gerekir. Geciktirici sprey kullanımı esnasında yapılan en büyük hata bu ürünlerin cinsel organın tamamına uygulanacak olmasıdır. Bu ürünler içeriğinde bulunan malzemeler dolayısıyla anestezik bir etki yaratır. Sahip olduğu anestezik etki tüm cinsel bölgeye uygulandığı takdirde cinsel ilişki esnasında çok ciddi bir performans düşüklüğü yaşanabilir. Bu gibi yan etkilerle karşı karşıya kalmak istemeyen kişilerin geciktirici spreyi yalnızca tavsiye edildiği şekilde, yani cinsel bölgenin baş kısmına uygulanması gerekir. Geciktirici sprey kullanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer etken ise, bu ürünün hangi miktarda kullanılacak olduğudur. Pek çok farklı marka tarafından üretilmekte olan geciktirici spreylerin hangi miktarda ve nasıl kullanılacak olduğu, ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. En etkili verimi alabilmek için tercih ettiğiniz geciktirici spreyin kullanım talimatlarına uygun şekilde ve tavsiye edilen miktarda kullanmanız gerekmektedir.

 

Geciktirici Sprey Kullanımının Sağlığa Eerhangi Bir Zararı Var mıdır?

Geciktirici sprey kullanımı hakkında en sık sorulan sorulardan bir tanesi, bu ürünlerin sağlığa herhangi bir zararı bulunup bulunmamasıdır. Geciktirici spreyler genellikle erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin çözüm olarak kullandığı ürünlerin başında gelmektedir. Cinsel ilişki esnasında özgüvenin oldukça düşmesine sebep olan erken boşalma probleminin tedavisi olarak kullanılan bu spreyler partnerlerin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlayacaktır. Geciktirici mendil veya yağ formunda da satılabilecek olan bu ürünler, kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanıldığı takdirde sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reach us on WhatsApp
1
çerez bildirimi