Geciktirici Sprey His Kaybına Neden Olur mu?

Cinsel ilişkileri esnasında çeşitli problemler yaşayan erkekler en iyi geciktirici sprey hakkında araştırma yapmaktadır. Çeşitli özellikleriyle satılmakta olan ürünlerden kendini en uygun olanlarını seçmeleri, cinsel ilişki esnasında yaşadıkları problemleri sıfıra indirmeye yardımcı olmaktadır. Erkekler için oldukça büyük bir problem olan erken boşalma gibi sorunlar, partnerlerinin ilişkiden daha zevk almasını sebep olabilir. Bu gibi durumların ortadan kaldırılabilmesi için cinsel sağlık adına üretilmiş geciktirici sprey kullanımı önerilmektedir.

 

Geciktirici Sprey Nasıl Etki Eder?

Geciktirici sprey kullanımının erken boşalma problemini ortadan kaldırıyor olması, bu ürünlerin nasıl etki ettiğine dair merak uyandırmaktadır. Geciktirici spreylerin içerisinde anestezik maddeler bulunur. Bu ürünlerin yalnızca penisin baş kısmına uygulanması bu sebeple oldukça önemlidir. Geciktirici spreyin penis bölgesinin tamamını uygulanması durumunda daha verimli bir etki yaratacağını düşünmek oldukça büyük bir yanlıştır. Penis bölgesinin tamamına uygulanacak olan geciktirici sprey bölgenin his kaybı yaşamasına neden olur. Dolayısıyla bu ürünlerin, yalnızca cinsel organın baş kısmına olacak şekilde ve ürünlerin üzerinde belirtilen miktar kadar uygulanması gerekir. Uygulandığı bölgede dokuların uyuşmasını sağlayarak cinsel ilişki esnasında meydana gelen ısının daha az hissedilmesini sağlanacaktır. Isının daha az hissedilmesi ise, erken boşalma problemini ortadan kaldırır. Dolayısıyla geciktirici sprey, cinsel bölgenin tamamında his kaybına neden olmaz. Herhangi bir his kaybı yaşanmaması adına ürünlerin tavsiye edilen miktarda ve tavsiye edilen şekilde kullanıldığından emin olmak gerekir.

 

Geciktirici Sprey Cinsel Bölgeyi Tamamen Uyuşturur mu?

Daha önce geciktirici sprey kullanmamış ancak farklı problemler dolayısıyla denemek isteyen pek çok kişi bu ürünün nasıl etki ettiğini bilmemeleri sebebiyle kafa karışıklığı yaşar. Geciktirici spreyin cinsel bölgeyi tamamen uyuşturduğunu düşünmek ya da his kaybına neden olduğunu varsaymak oldukça yanlıştır. Bilinenin aksine geciktirici sprey yalnızca cinsel bölgenin baş kısmına ve az miktarda uygulanması gereken bir üründür. Ürün daha yoğun şekilde veya bölgenin tamamına uygulandığında veriminin artacak olması doğru bilinen bir yanlıştır. Geciktirici sprey tavsiye edildiği miktarda kullanıldığı takdirde herhangi bir his kaybı veya uyuşmaya neden olmaz. Ancak kullanıldığı baş bölgesi kısmında bulunan dokuların hissizleşmesini sağlayarak, erken boşalma problemi ortadan kaldırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reach us on WhatsApp
1
çerez bildirimi