Geciktirici Sprey Etkisi Ne Kadar Sürer?

Geciktirici sprey, cinsel ilişki esnasında partnerlerin daha fazla zevk alabilmesi adına üretilmiş olan cinsel sağlık ürünüdür. Özellikle erken boşalma problemi yaşayan ve bu problem dolayısıyla özgüven kaybı yaşayan erkeklerin sıklıkla tercih ettiği geciktirici spreyler, çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Geciktirici sprey kullanımı esnasında kullanma talimatlarına dikkat edilmesi herhangi bir yan etki yaşanmaması adına oldukça önemlidir.

 

Geciktirici Spreylerin Etkileri Nelerdir?

Geciktirici spreylerin ne gibi etkileri olduğu ve bu etkilerin ne kadar süreceği, ürünleri kullanmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Geciktirici sprey en genel anlamıyla erken boşalma problemin ortadan kaldırmayı amaçlar. Amacını gerçekleştirebilmesi ise spreylerin içerisinde bulunan anestezik maddelerin cinsel organın baş kısmını belirli bir süre için uyuşturması ile gerçekleşir. Ancak geciktirici sprey kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken bir çok etken bulunur. Ürünün ne miktarda ve hangi bölgeye sürüleceği gibi konular herhangi bir yan etki yaşamamak adına dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelir.

 

Geciktirici sprey kullanımı esnasında yaşanan etkilerin ne kadar süreceği, kullanım talimatlarına ve ürünün çeşidine ve farklılık gösterebilir. Bu ürünler kullanımlarının ardından 15 ila 20 dakika boyunca cinsel ilişkiye girilmemesi gereken ürünlerdir. Belirtilen sürenin ardından cinsel organ ılık su ile yıkanabilir ya da yıkanmadan da cinsel ilişkiye girilebilir. Hem kadınların hem de erkeklerin cinsel ilişkiden daha fazla zevk alabilmesi adına bu gibi ürünlerin kullanımı önemlidir.

 

Geciktirici Sprey Etkisi

Geciktirici spreyler penis bölgesinin yalnızca baş kısmına, tavsiye edilen miktar kadar sıkılmalıdır. Ardından belirli bir süre beklenmesi gerekir. Bu süre genellikle 15 ila 20 dakika arasında değişir. Beklenilen sürenin ardından yaşanan cinsel ilişkide boşalmanın gerçekleşmesi, eskiye nazaran çok daha uzun sürecektir. Cinsel hayatına renk katmak isteyen kişilerin tercih ettikleri geciktirici sprey veya masaj yağı gibi ürünler çeşitli markalar tarafından üretilerek, satılmaktadır. Dolayısıyla geciktirici spreyin etkisi, ürünü hangi marka tercih ettiğinize göre de değişiklik gösterebilir. Geciktirici sprey kullanımının ardından etki edeceği süre kişiden kişiye göre de farklılık gösterebilmektedir. Bu ürünlerin etkisini daha uzun olabilmesi için kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılması gerektiğini unutmamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reach us on WhatsApp
1
çerez bildirimi